http://www.bogatyelblag.pl/dom-pogodnego-seniora-remi-juz-otwarty-trwa-nabor-na-wolne-miejsca,94672.html

Centrum Spotkań Europejskich "ŚWIATOWID" 

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Kina i teatry Published date: February 20, 2013 Modified date: February 20, 2013
  • Kraj: Polska
  • Województwo: Warmińsko-mazurskie
  • Miasto: Elbląg
  • Telefon: Tel. +48 55 611 20 50 
  • Adres: Plac Jagiellończyka 1 

Biura czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” jest samorządową instytucją kultury o charakterze kulturalnym, edukacyjnym, medialnym i informacyjnym. Podstawowym celem Centrum jest realizacja zadań wojewódzkich z zakresu twórczości i jej upowszechniania, edukacji kulturalnej, informacji promocji regionu, wychowania przez sztukę.

Jednym ze strategicznych zadań CSE "Światowid" jest jego działalność edukacyjna. Od lat działają tu sekcje i kluby zainteresowań: teatralna, plastyczna, filmowa, fotograficzna i inne, a przy stanowiącym "część taneczną" Promyku funkcjonuje, m.in. Formacja Standardowa "Lotos - Jantar" - złoty medalista Mistrzostw Świata z 1999 i 2010 roku. Realizowane są również inicjatywy i projektu związane z animacją życia kulturalnego w regionie – szkolenia menedżerów kultury i instruktorów.

"Światowid" jest pomysłodawcą i realizatorem wielu przedsięwzięć kulturalnych. Dzięki szczególnej trosce o rozwój twórczego ruchu kulturalnego zrealizowaliśmy imprezy artystyczne, które z czasem stały się cykliczne i zyskały zasięg ogólnopolski oraz międzynarodowy. Są to, m.in.: Ogólnopolski Festiwal Sztuki Słowa "... Czy to jest kochanie?", Elbląskie Noce. Festiwal Piosenki Wartościowej, Międzynarodowe Spotkania Artystyczne, Europejskie Spotkania Młodzieży Artystycznie Uzdolnionej "Pomosty", Międzynarodowy Festiwal Tańca "Baltic Cup" i wiele innych.

Na szczególne podkreślenie zasługuje działalność Centrum "Światowid" na rzecz osób niepełnosprawnych. Od lat jesteśmy jedną z wiodących na naszym terenie placówek kultury w działaniach z zakresu arteterapii osób niepełnosprawnych.

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” posiada bogatą bazę lokalową, sprzętową oraz doświadczony personel, który zdobywał doświadczenie realizując wiele imprez o randze międzynarodowej, ogólnopolskiej, lokalnej oraz niepowtarzalne zlecenia. Proponujemy Państwu nasze usługi poczynając od wynajmu pomieszczeń i sprzętu po kompleksową realizację przedsięwzięć.

Zapraszamy do Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

Skontaktuj się z nami

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.